22.09.2016

Cechy i zalety męskich butów tanecznych Ray Rose

Buty męskie Ray Rose - cechy i zalety


Dla Ray Rose głównym priorytetem jest produkcja butów dla tancerzy w każdym wieku i o różnych umiejętnościach, które to buty nie tylko będą wygodne i estetyczne, lecz również zapewnią optymalne wsparcie dla stóp, a w konsekwencji pomogą Wam zachować sprawność i zdrowie by tańczyć tak długo, jak to możliwe.
 

W tej sekcji przedstawiamy szereg ważnych cech i zalet naszych butów, które zapewnią Wam odpowiedni komfort i wsparcie.


Obcasy


Nasze obcasy w męskich butach do łaciny są wykonane przy użyciu najwyższej jakości poliwęglanu, przetestowane i zatwierdzone przez SATRA i są zakończone wysokiej jakości zamszem.

Nasz obcas Pro-Glide zawiera warstwę zaawansowanego materiału amortyzującego, który jest bardzo wytrzymały oraz pochłania siłę uderzeń buta o parkiet. Zamszowa końcówka obcasa jest także dyskretnie wyprofilowana w tylnej części pięty, aby zapobiec efektowi ścierania się obcasa i aby zapewnić dodatkową przyczepność. Te obcasy dają doskonała amortyzację i optymalną przyczepność.Ray Rose - buty męskie do tańcaWkładka wewnętrzna


Wnętrze buta jest wykonane z wysokiej jakości mikrofibry, która zapewnia maksymalny komfort dla stóp. Dodatkowo mikrofibra jest pokryta warstwą antybakteryjną, aby zapewnić oddychalność buta i świeżość stopy od pierwszego do ostatniego tańca.


Podeszwa buta zbudowana jest z ortez lateksowych, które zapewniają niebywałą stabilność stopy w bucie.  Dodatkowo zastosowaliśmy aktywny węgiel, który na działanie antyseptyczne.  


Tył butów (obudowa piety) jest dodatkowo wzmocniona specjalnym materiałem podkładowym o wysokich parametrach sportowych. Materiały te są odporne na wilgoć i wysoką temperaturę wytwarzaną podczas intensywnego tańca. Oznacza to kształt buta nie ulegnie odkształceniu i deformacji i doskonale wspierać będzie kostkę.

Ray Rose - buty męskie do tańca


Ray Rose - męskie buty do tańca


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz