20.09.2016

Cechy i zalety damskich butów do łaciny marki Ray Rose

Ladies Latin by Ray Rose


Buty taneczne Ray Rose opracowane są przede wszystkim dla profesjonalnych tancerzy, ze szczególnym uwzględnieniem tańca sportowego i turniejowego. 

Jeśli traktujesz taniec na poważnie - to są buty dla Ciebie!

W tym artykule przedstawiamy szereg ważnych cech i zalet naszych damskich butów do łaciny, które zapewnią Wam odpowiedni komfort i wsparcie.

 Obcasy Nasze obcasy wykonane są z wykorzystaniem najwyższej jakości poliwęglanu, przetestowane i zatwierdzone przez SATRA. Rury osadzone wewnątrz obcasa, które działają jak rdzeń konstrukcji wykonane są ze stali hartowanej dając gwarancję odporności na wysokie przeciążenia i trwałość obcasa.
Używane przez Ray Rose końcówki obcasów są wykonane z najnowszych materiałów antypoślizgowych, dając najlepszą przyczepność z możliwych.
Ray Rose - buty taneczne - damskie buty do łaciny


 Wnętrze butaButy Ray Rose do łaciny zapewniają stabilność na najwyższym poziomie, mają także doskonale wyprofilowane obcasy i wyprofilowaną, bardzo miękką wkładkę wewnętrzną ULTRA FLEX, która doskonale przylega na całej długości stopy. Wkładka ULTRA FLEX zapewnia doskonałą amortyzację od uderzeń o parkiet i zapobiega uczuciu pieczenia śródstopia po intensywnym treningu.    


Wnętrze buta jest wykonane z wysokiej jakości mikrofibry, która zapewnia maksymalny komfort dla stóp. Dodatkowo mikrofibra jest pokryta warstwą antybakteryjną, aby zapewnić oddychalność buta i świeżość stopy od pierwszego do ostatniego tańca.


Podeszwa buta zbudowana jest z ortez lateksowych, które zapewniają niebywałą stabilność stopy w bucie.  Dodatkowo zastosowaliśmy aktywny węgiel, który na działanie antyseptyczne.  


Tył butów (obudowa piety) jest dodatkowo wzmocniona specjalnym materiałem podkładowym o wysokich parametrach sportowych. Materiały te są odporne na wilgoć i wysoką temperaturę wytwarzaną podczas intensywnego tańca. Oznacza to kształt buta nie ulegnie odkształceniu i deformacji i doskonale wspierać będzie kostkę.


Ray Rose - buty taneczne - damskie buty do łacinyJak wie każda tancerka ważne jest, aby wybrać taki model butów do łaciny, który wspiera stopę w najlepszy możliwy sposób. W ramach naszej oferty ArtSport oferujemy dwa różne kształty łuku/zakrzywienia podeszwy. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni but dla Twojej stopy.


Cechy i zalety damskich butów do łaciny marki Ray Rose


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz