18.09.2016

Cechy i zalety damskich butów do standardu marki Ray Rose

Ladies Ballroom by Ray Rose


Buty taneczne Ray Rose opracowane są przede wszystkim dla profesjonalnych tancerzy, ze szczególnym uwzględnieniem tańca sportowego i turniejowego. 

Buty Ray Rose wykonane są z najwyższej jakości komponentów i materiałów z zachowaniem najwyższych parametrów technicznych. Te buty wykonane są z myślą o sportowym uprawianiu tańca.


Ray Rose od ponad 30 lat opracowuje najlepsze na rynku modele butów tanecznych przy wykorzystaniu doświadczeń top profesjonalistów, z myślą o tym by zapewnić profesjonalnym tancerzom wyjątkową równowagę i wsparcie a także długotrwały komfort.
 

Jeśli traktujesz taniec na poważnie - to są buty dla Ciebie!

Używanie nieodpowiednich butów tanecznych przy jednoczesnym działaniu znacznych sił, które podczas tańca działają na stopy, powoduje w dłuższym okresie przeciążenia, które hamują optymalne biomechaniczne funkcji stopy, co prowadzi do osłabienia struktury, powoduje dyskomfort oraz szereg bolesnych objawów.

Dla Ray Rose głównym priorytetem jest produkcja butów dla tancerzy w każdym wieku i o różnych umiejętnościach, które to buty nie tylko będą wygodne i estetyczne, lecz również zapewnią optymalne wsparcie dla stóp, a w konsekwencji pomogą Wam zachować sprawność i zdrowie by tańczyć tak długo, jak to możliwe.
 

W tej sekcji przedstawiamy szereg ważnych cech i zalet naszych butów, które zapewnią Wam odpowiedni komfort i wsparcie.

Obcasy 

Nasze obcasy wykonane są z wykorzystaniem najwyższej jakości poliwęglanu, przetestowane i zatwierdzone przez SATRA. Rury osadzone wewnątrz obcasa, które działają jak rdzeń konstrukcji wykonane są ze stali hartowanej dając gwarancję odporności na wysokie przeciążenia i trwałość obcasa.
Używane przez Ray Rose końcówki obcasów są wykonane z najnowszych materiałów antypoślizgowych, dając najlepszą przyczepność z możliwych.Ray Rose - buty do tańca - buty damskie do standarduWnętrze buta

Buty Ray Rose do standardu zapewniają głębokie osadzenie stopy, co zapewnia stabilność na najwyższym poziomie, mają także doskonale wyprofilowane obcasy i wyprofilowaną, bardzo miękką wkładkę wewnętrzną ULTRA FLEX, która doskonale przylega na całej długości stopy. Wkładka ULTRA FLEX zapewnia doskonałą amortyzację od uderzeń o parkiet i zapobiega uczuciu pieczenia śródstopia po intensywnym treningu.    


Wnętrze buta jest wykonane z wysokiej jakości mikrofibry, która zapewnia maksymalny komfort dla stóp. Dodatkowo mikrofibra jest pokryta warstwą antybakteryjną, aby zapewnić oddychalność buta i świeżość stopy od pierwszego do ostatniego tańca.


Podeszwa buta zbudowana jest z ortez lateksowych, które zapewniają niebywałą stabilność stopy w bucie.  Dodatkowo zastosowaliśmy aktywny węgiel, który na działanie antyseptyczne.  


Tył butów (obudowa piety) jest dodatkowo wzmocniona specjalnym materiałem podkładowym o wysokich parametrach sportowych. Materiały te są odporne na wilgoć i wysoką temperaturę wytwarzaną podczas intensywnego tańca. Oznacza to kształt buta nie ulegnie odkształceniu i deformacji i doskonale wspierać będzie kostkę.


Ray Rose - buty do tańca - buty damskie do standardu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz