27.02.2017

Buty damskie do łaciny Ray Rose - model 2017 - 865-X Selene Xtra Light Tan Satin

Absolutna Nowości Ray Rose - model 2017 - 865-X Selene Xtra Light Tan Satin Ultra Flex


Przedstawiamy Wam jeden z najnowszych modeli nowej linii X-Range - damskich butów do łaciny marki Ray Rose - 865-X Selene Xtra.

Wprowadzono w nich dwukrotnie grubszą od wkładkę wewnętrzną ULTRA FLEX zapewniającą niespotykany dotychczas komfort użytkowania i wygodę. 
Zwiększona została również miękkość i elastyczność podeszwy.

Dostępna jest bardzo szeroka gama obcasów w tym modelu - w tym nowy NEW 2,75" Straight, który dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji zapewnia niebywałą stabilność.

Musisz po prostu założyć te buty - żeby poczuć różnicę i aby sama się przekonać czym różni się nowy 865-X Selene Xtra od butów w jakich tańczyłaś dotychczas.

 
Nowego 865-X Selene Xtra kupisz tylko na www.4dance.com.pl :) Wrażenia z tańca - bezcenne !! 


865-X Selene Xtra dostępny jest w kolorze jasno opalonej satyny (Light Tan Satin) oraz występuje w następujących wariantach obcasów:
    a) 2,5" Flared
    b) NEW 2,75" Straight
    c) 3" Straight

        
  


1 komentarz:

  1. Nie ukrywam, że takie buty do tańca coś w sobie mają. Nie wyglądają jak typowe szpilki. Sama niedawno poszukiwałam sklepu, w którym mogłabym zamówić jakieś porządne "buty erotyczne" ale nie mogłam niczego konkretnego znaleźć. Może wy wiecie gdzie mogłabym je dostać w jakieś normalnej cenie?

    OdpowiedzUsuń