19.12.2016

Ray Rose - Najlepsze treningówki do tańca towarzyskiego

Czas szlifowania formy? Wypróbuj SUPER treningówki od Ray Rose 


Czeka Cię czas szlifowania formy prze kolejną częścią sezonu? Obozy treningowe za pasem? Mnóstwo czasu planujesz spędzić na sali? Wypróbuj super wygodne treningówki Ray Rose, w których Twoje stopy będą wypoczęte i świeże nawet po długotrwałym wysiłku.


Wnętrze naszych butów treningowych jest wykonane z wysokiej jakości mikrofibry, która zapewnia maksymalny komfort dla stóp. Dodatkowo mikrofibra jest pokryta warstwą antybakteryjną, aby zapewnić oddychalność buta i świeżość stopy od pierwszego do ostatniego tańca. Zastosowaliśmy ponadto aktywny węgiel, który ma działanie antyseptyczne.  

Musisz po prostu założyć te buty - żeby poczuć różnicę i aby samemu się przekonać czym różnią się treningówki Ray Rose od butów w jakich tańczysz dotychczas.
 
Nowe modele treningówek Ray Rose: męskie PB111 Bosco oraz damskie 418 Tiber kupisz tylko na www.4dance.com.pl :) 

Wrażenia z tańca - bezcenne !! 

PB111 Bosco Black Nubuk & Lycra jest nowym, męskim butem treningowym Ray Rose, bardzo popularnym wśród trenerów: Ray Rose - buty do tańca

Ray Rose - buty do tańca

Ray Rose - buty do tańcaNową propozycją Ray Rose dla Pań jeśli chodzi o buty treningowe jest 418 Tiber | Black Croc Leather/Black Mesh z obcasem 2"Cuban - mega wygoda, wyróżniający się design:   
Ray Rose - buty do tańca

Ray Rose - buty do tańca
415 Solstice Leopard Print Leather - bezsprzeczny hit wśród treningowych butów Ray Rose  - absolutny "must have" każdej tancerki ;) 

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz